Yeni şifre
Yeni şifrenizi girerek hesabınıza tekrar bağana bilirsiniz.
Giriş yap!
Giriş yap
Burada hala yenimisin ? Yeni hesap olustur
Şifremi unuttum!
Kayıt ol
Önceden bir hesab oluşturduysanız giriş yaparak devam ede bilirsiniz!
Şifremi unuttum
Burada hala yenimisin ? Yeni hesap olustur
Giriş yap!

PC – İçin En Korkunç 5 Oyun


PC - İçin En Korkunç 5 Oyun
 • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
 • Korku oyunlarını seven insanlar için “PC – İçin En Korkunç 5 Oyun” derledik.
  Korku oyunları bazı insanların çok sevdiği bir oyun türlerindendir. Ve bu tür oyunları oynamak çok zor. Bu tür oyunları oynamayan bir insan için bu tür oyunlarda arka planda çalan müzik bele korkunç sesleniyor. Çok sayda oyun olmasına rağmen, çok azı geldiği kadar korkutucudur. Diğer ürkütücü oyunlar olsa da, sadece bazı sıçrama-korkutucu oyunlar yerine PC’de gerçekten ürkütücü sinir bozucu oyunlara sadık kalmayı seçtik. Hazırsanız “PC – İçin En Korkunç 5 Oyun” listesine geçelim 🙂 .


  5. Pathologic :

  Pathologic, korkunç oyunlardan biridir. Bu tüyler ürpertici ve az nüfusa sahip dünya korku dolu bir havayı sızar. Hikaye yoğun ve sadece ekranda gösterişli bir şeyler fırlatmaktan çok, dalavereyle dünyadaki olaylarla korkuyu kızdırmakla geçiyor. Pathologic, bu listedeki diğer bazı başlıklar gibi endişe uyandırıcı olmamakla birlikte, bazen en sarsılması en zor olan incelikle korkutmak için bir yer kazanmaktadır.

  Pathologic - PC İçin En Korkunç Oyun


  4. Imscared :

  Imcared hakkında ne söyleyebiliriz. Bu basit küçük oyun başımı açıklamak zor olan şekillerde oynuyor. Imscared, okumuş olduğunuz oyunları bir sonraki seviyeye taşıyor ve aslında onlarla yaşamanızı sağlıyor. Imcared’in atlama korkuları eksikliği yoktur, ancak oyun kapandıktan sonra gerçekleşen şeylerin sonucudur. Belirsiz olmaya çalışıyormuşum gibi geliyor, öyleyim. Buna rağmen, Imscared’i indirmek ve bu oyunun sizin için ne saklamış olduğunu görmek için kendinize borçlusunuz.

  Imscared - PC İçin En Korkunç Oyun


  3. Outlast :

  Tamam, belki de yalan söyledim. Outlast’ın da atlama korkusu payı var. Bununla birlikte, Outlast endişe ile sizi tutan oyun türüdür – korkutma faktörünün çoğunun geldiği yerdir. Oyunun bulunduğu pis, mahvolan sığınmadaki basit güçsüzlük hissi, en sert katı korku ustasını bile koltuklarının kenarında tutmak için yeterlidir.

  Outlast - PC İçin En Korkunç Oyun


  2. Dead Space :

  Dead Space, oyunun mekaniği düşmanlara karşı savaşmanızı sağlayan bu listedeki her oyundan farklıdır. Yine de, Dead Space, şimdiye kadar oynadığım en gerdan oyunlardan biridir. Bu uzay tabanlı atıcı, epeyce sıçrama korkusu içeriyor, ancak hepsi de kazanılan, ekrandaki canavarlara eşit derecede dehşet verici anlar yaşatılıyor. Üç Dead Space oyunu varken, ilk favori oyunum ve eminiz ki en korkunç hayatta kalma korku ihtiyaçlarınızı bile karşılayacak.

  Dead Space - PC İçin En Korkunç Oyun


  1. Alien: Isolation :

  Ve son korku oyunumuz olan Alien: Isolation şüphesiz hayatımda oynadığım en kaygı uyandıran oyunlardan biridir. Xenomorphs beni daha önce hiç korkutmasa da, Alien: Isolation, bu kitlesel uzaylıyı çok sayıda çekici senaryoya dahil edebilmenin bir yoludur. Oyunun çoğu bölümde müzikal eksikliği dayanılmaz gergin bir atmosfer yaratıyor ve insanı terleme noktasına getiriyor. Eğer abarttığımızı düşünüyorsan … iyi, sanırım kendin bulman gerekecek 😀 .

  Alien: Isolation - PC İçin En Korkunç Oyun

 • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 • Yorum gönder
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun. Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor.
  Yorumu gönder Giriş yap
  Hala üye değilseniz kayıt olun
  Bu yazl için 0 Yorum
  Şu an Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş yap 0/30