Sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçin!

*Destek ekibimiz kısa zaman içinde sizinle iletişime geçecektir! 7/24

*Destek ekibimizin sizinle iletişime geçmesi için lütfen E-Posta adresinizi düzgün girin!


Yeni Off-Road oyunu MudRunner 2 ortaya çıktı

2619 Görüntülenme
Yeni Off-Road oyunu MudRunner 2 ortaya çıktı

Yeni Off-Road oyunu MudRunner 2 ortaya çıktı


MudRunner devam ediyor mu? Geliştirici Saber Interactive, bugün MudRunner 2 ‘nin şu anda geliştirme aşamasında olduğunu ve Focus Home Interactive ile ortak bir proje olduğunu doğruladı.

 

Proje ne kadar uzakta görülüyor ?

Bu erken aşamada, size hiç bir fragmanımız hatta oyundan ekran görüntümüz bile yok… sadece MudRunner 2 ‘nin var olduğunu söyleye biliriz. Ve bunlar hepsi sorumlulardan alıntıdır

 

Spintires MudRunner’da Focus Home Interactive ile işbirliği yapmak, hem stüdyolarımız için büyük bir başarıydı. Profesyonelliği ve projeye olan hevesleri sayesinde Focus ekibi, MudRunner yolculuğumuzda bir sonraki cesur adımları attıkça kendilerini ideal ortaklar olarak konumlandırdı.

Saber Interactive CEO’su Matt Karch

 

Sabre Interactive ile bir kez daha oyuncu ve eleştirmenlerin isabet ettiği kanıtlanmış bir dizi ile ortaklık kurmaktan gurur duyuyoruz. Bu yeni işbirliği ile, oyunculara nihai off-road deneyimi sunma hedefimizi başarmak için Saber Interactive ile yakından çalışmayı umuyoruz.

Focus Home Interactive’in başkanı Jürgen Goeldner

 

Dev ekibi, yeni MudRunner’ın ek yeni özellikler ile birlikte devam etmek için geri döneceği konusunda söz veriyor. Sabre’in şu anki planı, 2019’un başlarında What’s Next de Focus basın etkinliği sırasında oyunu basına çıkarmaktır.


Roma79

İlgili yazılar :
İlgili yazılar :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.